Oto Elektrik

Araç teknolojisi geliştikçe, araç içerisinde kullanılan elektronik sistemlerde sürekli olarak gelişmektedir. Gittikçe bakımı farklılaşan ve zorlaşan bu sistemler uzman personel tarafından onarılmalıdır. Sürekli olarak bu sistemler üzerinde merkezi eğitimlere tabi tutulan servisimiz güncel teknolojiyi de kullanarak aracınızın her türlü elektronik sistemini çözebilir ve size en kaliteli desteği verebilir niteliktedir. Servis randevu ve talepleriniz için (0212) 678 01 01 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Servisimizde, aracınızdaki aküden alternatöre, far sisteminden lambda sensörüne, marş motorundan elektronik olarak yönetilen püskürtme sistemlerine kadar tüm elektronik sistemler için hizmet alabilirsiniz.

Elektirik bölümüzmüzde aşağıda belirtilen işlemlerin tümünü gerçekleştirmekteyiz.

Akü

Aküler modern araçlarda çeşitli konfor ve güvenlik ekipmanlarının yüksek enerji ihtiyacı yanında ayrıca güvenilir marş gücünü sağlamalıdır. Binek araç ve  hafif ticari araçlar için her marka ve büyüklükte akü temin edilir. servisimizde akü takviyesi yapılması durumunda gerekli cihazımız mevcuttur.

Marş Motorları

Geniş kapsamlı ürün yelpazemiz benzin ve dizel motorlu tüm yolcu araçları için yenilikçi, dayanıklı marş motorları içeriyor. Yüksek derecede güvenilir olmalarına ek olarak, marş motorların kompakt dizaynları, hafif tasarımları ile araç üreticileri ve servisler tarafından basit bir şekilde monte edilebilme ve değiştirme kolaylığı sağlar. Tıpkı klasik marş motorlarımız gibi, start/stop marş motorumuz da özellikle temiz ve ekonomik start/stop sistemlerini destekleyici kullanım için denenmiş ve test edilmiş bir çözümdür.

Alternatörler

Her türlü yolcu aracı için kompakt ve sessiz çalışan geniş bir alternatör ürün gamı sunar.Marka alternatörler, yüksek performans ve verimlilik sergiler. Alternatörlerimiz tüm araç içi elektrik sistemlerine güvenilir enerji beslemesi sağlar ve yakıt tüketiminde ve emisyonlarda fark edilebilir bir azalma sağlar.

Yedek parçalar 

Marş motorlarımız ve alternatörlerimiz için tedariği kolay, uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli yedek parça ürün gamımız mevcuttur.

Klima Gazı Dolumu

Her marka aracın klima gazı dolumu ve kaçak testi yapılmaktadır.

Far ayarı 

Her marka aracın tüvtürk muayene standartlarındaki far ayarı bu bölümde yapılmaktadır.

Otomatik kapı sistemleri 

Binek ve hafif ticari araçların otomatik kapılarında oluşan problemleri çözüme kavuşturuyoruz.

Enjektör  ve Yakıt Pompa revizyonları & değişimi

Araçların enjektör ve pompa revizyonları önce doğru teşhşis konularak bu bölümümüzde gerekli testlerden geçtikten sonra yapılmaktadır.

Yedek anahtar yapılması ve kodlanması 

Kaybolan veya ihtiyaç halinde talep edilen yedek anahtar  diş açılıp (çekilip) kodlanarak müşteri isteği yerine getirilmiş oluyor.