Oto Ekspertiz

Ekspertiz Nedir?

2.el araçlarda ilk kullanıcı ve son kullanıcıya kadar araçta zamanla meydana gelebilecek değişiklerin uluslararası standartlara uygun olarak bağımsız ve tarafsız bir göz ile  tespitinin yapıldığı işlemlerin bütünüdür.

Servis randevu ve talepleriniz için (0212) 678 01 01 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Bu işlemler Sırayla,

✔️ Süspansiyon Testi
✔️ Motor Mekanik Testi
✔️ Kaporta Boya Testi
✔️ Kömpresör Testi

Oto Ekspertiz – Mtv Otomotiv

Neden Ekspertiz Yapılmalıdır?

Araç sahipleri  kendi bilgileri ve  tecrübelerine  ayrıca satıcının kendi beyanına  dayanarak almış oldukları araçlarında sonradan ortaya çıkan masraflar ile mağdur  olmaktadırlar özellikle boya ve kaporta da tespit edilen hasarlar araç değerinde büyük kayba yol açmaktadır. Bu mağduriyetin yaşanmaması için Ekspertiz servisleri  tamamen bağımsız ve tarafsız, uzman kişilerden oluşmuş, uluslar  arası kalite standartlarında  2. el araç piyasasına hizmet vermek için kurulmuştur.101 Nokta Kontrol neleri kapsar 

✔️ Dış Aksamlar
✔️ Boya
✔️ Kaporta
✔️ Alt Aksamlar
✔️ Camlar
✔️ Elektrik Aksamlar
✔️ İç Aksamlar
✔️ Temizlik Durumu
✔️ Motor Aksamlar
✔️ Yol Testi (Satıcının izni dahilinde)

Oto Ekspertiz olarak neleri yapmıyoruz

Ekspertiz edilen araçta su kaçağı varsa, bu su kaçağı rapor edilir ama ne kadar masraf çıkartabileceği, kaçağın önemi ve diğer bilgiler oto ekspertiz kapsamında değildir. Servisimizin ekspertiz ettiği aracın kesinlikle ileride arıza ve problem çıkarmayacağı anlamına gelmez. Aracın o anki görülen hataları kontrol edilir ve rapor edilir. Oto ekspertiz, aracın mevcut durumu hakkında sizi bilgilendirir, hiçbir şekilde verilen rapordan sorumlu tutulamaz.

Sorumluluklarımız

Oto ekspertiz sadece bilgi amaçlıdır. Aracın genel durumunu kontrol ederiz ve alıcıya bilgi veririz. Ekspertiz edilen aracın yaşı, iç ve dış yıpranmaları, boya, kaporta durumu, mekanik değişimleri kontrol edilir. Problemler ve hatalar tespit edilir, alıcının satın alacağı araca değerinden fazla bedel ödemesinin önüne geçilir.Servisimiz çıkan rapor sonucundan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Oto eksper danışmadan 2.el araç almayın!

✔️ Satın aldığınız araca değerinin üstünde bedel ödemezsiniz.
✔️ Hasar, kaza ve arızaları hakkında güvenilir bilgiye ulaşırsınız.
✔️ Tam ekspertizi yapılmış 2.el araç sahibi olursunuz
✔️ Aracın orjinal ve değişen parçalarını öğrenirsiniz

Raporlar sadece aracı satın almak isteyen kişiye teslim edilir. Satıcıya bu bilgiler verilmez. Oto ekspertiz, tüm dünyadaki ekspertiz hizmetleri gibi sadece bilgi amaçlıdır. Raporlamalar aracın o anki durumunu analiz eder ve servisimiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bu gibi sebeplerden dolayı Mtv Otomotive danışmadan 2.el araç satın almayın!