Hakkımızda

mtv otomotiv hakkımızda

Mtv Otomotiv 4000M2 kapalı alanda kurulmuş Alternatif Mekanik ve Hasar Onarım Merkezidir. 2018 yılında faaliyete geçen servisimiz, kurulduğu günden bu yana teknolojik alt yapısını, yönetim stratejisini, ürün ve hizmet kalitesini; müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürekli geliştirmeye devam etmiştir.

Vizyonumuz

Bu bağlamda Mtv Otomotiv Müşteri memnuniyetine önem veren, eğitimli ve uzman kadrosu ile geniş bir
vizyona sahip kurumsal bir işletmedir. Servis anlayışını ve işleyişini Yetkili Servis Standartlarının da üzerine taşımayı hedefleyen, daha gerçekçi ve makul fiyat politikası ile müşterilerimize ekonomik bir servis anlayışı sunan, Yetkili Servis Ve Özel Servis anlayışına alternatif olarak doğmuştur. Kurumsal Yapısını Ve Kimliğini “ doğruluk, dürüstlük ve şeffaflık” gibi üç temel unsurun üzerine inşa ederek, önceliğini müşterilerin kırılmış olan güvenlerini yeniden onarmaya ayırmıştır.

Misyon & Hizmetlerimiz

Firmamızda Servis, Yedek Parça, Bakım Onarım, 2.El alım Satım, Oto Kuaför,Mini Onarım, Boyasız Göçük Düzeltme, Rot Balans, Fenni Muayene Kontrolü, Garantili Oto Ekspertiz, Oto Yıkama hizmetleri sunmakta ve her marka araca Egzoz pulu verilmektedir. Hasar bölümümüz toplam 2500m2 kapalı alanda olup 100 araçlık otoparka sahiptir. Boya bölümünde toplam Bir (1) adet Boya fırını, İki(2) adet Astar kabini, İki(2) adet Irt Infrared kurutucu ile kaporta bölümünde Sistem 5000 şasi doğrultma, 2 adet Punto makinası, Mini onarım tamir kitleri, 2 adet Sinerji gaz altı ve standart diğer ekipmanlarla hizmet vermekteyiz. Boya kullanımında Glasurit firması ile Motor yağlarında Shell firması ile anlaşmalıyız.

Tesisimiz

Firmamıza ait acil durumlarda kullanabileceğimiz çekicimiz ve 7/24 yol yardım Aracımız ve hizmetimiz mevcuttur. Yaptığımız bakım ve onarımlarda mekanik işlemlerde bir (1) yıl hasar onarımlarında boyada beş (5) yıl Garanti verilmektedir.Servisimiz TSE 13168 ve 12047 belgelidir. Ayrıca Targa Motorlu Araçlar Dış Tic. Ltd. Şti. firmasının Volkswagen markalı araçlarının M1-N1 sınıfı yetkili servisidir.İş yeri maili mesuliyet sigortamız bulunmaktadır.
Müşteriler için bekleme salonumuz mevcuttur. Şeffaf servis uygulaması ve güvenlik amaçlı şirketimizde gece görüşlü son sistem Ip özellikli kameralar ile izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Giriş çıkışta otomatik bariyer mevcut olup olası oto hırsızlığı için önlemler alınmıştır. Acil durumlar için Prosegur alarm sistemi mevcuttur Personelimizin iş güvenliği ve sağlığı için İSG tarafından denetlenmektedir. Atık yönetmeliği ve çevre politikalarına uyarak tehlikeli atıkları çevre ve şehircilik bakanlığının resmi görevlilerine teslim etmekteyiz. Çalışanlarımızın tümü kendi konularında sertifikalı ve eğitimlidir.

Konumumuz

Adresimiz Avrupa yakasında Mall Of İstanbul Alışveriş merkezinin tam karşısında yer almaktadır. Masko mobilyacılar, Marmara sanayi, Demirciler sitesi, İkitelli organize sanayi, Tekstil kent, Giyim Kent, Matbaacılar Sitesi, İstoç, Oto Centera çok yakın konumda ve ayrıca Arenapark Avm, 212 Avm gibi büyük alışveriş merkezlerine çok yakın mesafededir.