Hizmetlerimiz » Mekanik Onarım

Mekanik onarım işlemleri, araçların bakım aralıklarını doldurduğunda yapılması gereken Periyodik Bakımı,yağ servisi veya süspansiyon sistemi,aktarma organları,motor aksamı gibi sistemlerin onarımını veya revizyon işlemelrini kapsamaktadır. Servis randevu ve talepleriniz için (0212) 678 01 01 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Bu amaçla hizmet vermekte olan Servisimizin tüm birimlerinde, aracınızın bakım ve onarım işlemleri için özel geliştirilmiş test cihazları ve ekipmanlar kullanılmaktadır.
           
MTV otomotiv olarak, siz değerli müşterilerimizin beklentilerine ve gereksinimlerine tam anlamıyla karşılık verebilecek daha yüksek kalitede hizmet ve müşteri desteği sunmayı hedefliyoruz.
                   
Siz değerli müşterilerimizin, hizmetlerimizle ilgili yapacağınız yorum, şikâyet ve memnuniyet gibi geri bildirimlerinizi efektif ve sistematik bir şekilde ele alıp, eğitimli ekibimiz tarafından müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemekteyiz.
                   
Yüksek Araç giriş kapasitesine sahip olan mekanik atölyemizde, servisimize giriş yapan araçların Periyodik Bakım, Ağır Bakım ve Onarım işlemleri 12 adet lift ve  konusunda uzman kadrosu ile gerçekleşmektedir.