Şirket Profili » Biz Kimiz
BİZ KİMİZ ?
Müşteri memnuniyetine önem veren,
Tecrübeli ve eğitimli kadrosu ile
Vizyonu geniş ve teknolojik bir işletmeyiz.
 

Mtv Otomotiv Limited Şirketi (MTV OTOMOTİV)  01.01.2014 tarihinde kurulmuştur.

Firmamız 5000 m2 kapalı alanda Servis, Yedek Parça, Bakım Onarım, 2.El alım Satım, Oto Kuaför, Mini Onarım, Rot Balans, Fenni Muayene Kontrolü hizmetleri sunmakta ve her marka araca egzoz pulu verilmektedir. Yaptığımız bakım ve onarımlarda mekanik işlemlerde bir (1) yıl hasar onarımlarında boyada beş (5) yıl Garanti verilmektedir.Hasar bölümümüz toplam 3500m2 kapalı alanda olup 200 araçlık otoparka sahiptir. Boya bölümünde toplam 1 adet Boya fırını, 2 adet Astar kabini,2 adet ırt Infrared kurutucu ile kaporta bölümünde  Sistem 5000 şasi doğrultma,,2 adet Punto makinası, mini onarım tamir kitleri, 2 adet Sinerji gaz altı ve standart diğer ekipmanlarla hizmet vermekteyiz. Boya kullanımında Glasurit firması ile Motor yağlarında Castrol firması ile anlaşmalıyız. Firmamıza ait acil durumlarda kullanabileceğimiz çekicimiz ve 7/24 yol yardım hizmetimiz mevcuttur.

Servisimiz TSE 13168 ve 12047 belgelidir. Ayrıca Targa Motorlu Araçlar Dış Tic. Ltd. Şti. firmasının Volkswagen markalı araçlarının M1-N1 sınıfı yetkili servisidir. AXA sigortanın AGS(Axa Garantili) servisiyiz. İş yeri maili mesuliyet sigortamız bulunmaktadır. Müşteriler için bekleme salonumuz mevcuttur. Şeffaf servis uygulaması ve güvenlik amaçlı şirketimizde gece görüşlü son sistem Ip özellikli kameralar ile izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Giriş çıkışta otomatik bariyer mevcut olup olası oto hırsızlığı için önlemler alınmıştır. Acil durumlar için Pronet alarm sistemi mevcuttur Personelimizin iş güvenliği ve sağlığı için İSG tarafından denetlenmektedir. Atık yönetmeliği ve çevre politikalarına uyarak tehlikeli atıkları çevre ve şehircilik bakanlığının resmi görevlilerine teslim etmekteyiz. Çalışanlarımızın tümü kendi konularında sertifikalı ve eğitimlidir.                                                                             

Adresimiz Avrupa yakasında Mall Of İstanbul Alışveriş merkezinin tam karşısında yer almaktadır. Masko mobilyacılar çarşısı, Marmara sanayi sitesi, Demirciler sitesi vb ikitelli organize sanayi sitelerine çok yakın konumda ve ayrıca Arenapark Avm, 212 Avm gibi büyük alışveriş merkezlerine çok yakın mesafededir. 

İlçe olarak Küçükçekmecede yer almaktayız. Şirketimize 15km mesafali yakın olan diğer ilçeler Esenler, Bağcılar, Avcılar,İkitelli,Başakşehir,Kağıthane,Okmeydanı,Eyüp,Gaziosmanpaşa,Bayrampaşa,Bahçelievler,Sefaköy,Bakırköy,  Arnavutköy,  Bahçeşehir, Altınşehir,Halkalı,Florya, Güneşli, Güngören ve Zeytinburnu dur.